www.info.aromagroup.pl

Picture
Poszukuję osób, które chciałyby podjąć współpracę w nowej polskiej firmie Aroma Group jako DYSTRYBUTOR. Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest rejestracja i nabycie jednego z dwóch zestawów startowych. Należy pamiętać, że nigdzie nie zarobimy pieniędzy za samo tylko zapisanie się.

Przedstawiam ofertę jasno i otwarcie. Zapisujemy się po to, aby wykupić starter i następnie:

1) co miesiąc kupować taniej dowolne produkty na potrzeby własne lub rodziny,
2) co miesiąc kupować taniej produkty i prowadzić ich sprzedaż bezpośrednią (zarabiając na marży ze sprzedaży).

Minimalna kwota miesięcznego zakupu to równowartość 31 pkt. czyli 31 zł. To jest nasza kwalifikacja miesięczna do otrzymania ewentualnej premii. Warto też polecać nowe osoby, bo za każdą osobę, która podobnie jak Ty wykupi starter, Ty zarabiasz za tańszy starter 2,50 zł lub za droższy starter 5 zł z bezpośredniego polecenia + mniejsze kwoty na niższych poziomach. Muszę przyznać, że jest to wspaniałe posunięcie ze strony firmy, ponieważ mam duże doświadczenie w tej branży i wiem, że w innych firmach często bywa tak, że człowiek napracuje się, poleci dużo osób, po czym okazuje się, że zakupy w naszej grupie nie były wystarczające do otrzymania prowizji, a wiec dla nas zero kasy, ale firma mimo wszystko zarobiła na sprzedaży starterów i produktów. Natomiast w Aroma Group od razu zarabiamy na polecaniu i sprzedaży starterów, a wiec jeśli nawet komuś nie uda sie zarobić prowizji z obrotu własnej grupy to i tak ma zarobione pieniądze na starterach. Jednak moim zdaniem powinniśmy wszyscy zarabiać także prowizje i premie z własnej grupy zgodnie z planem wynagradzania, ponieważ zakupy miesięczne wymagane do otrzymania prowizji są tak tanie że każdego powinno stać na zakup produktów za 31 zł. Jak nie dokonasz zakupów w danym miesiącu, to nikt Ci głowy za to nie urwie, a najwyżej nie dostaniesz należnych prowizji, a więc warto o tym pamiętać i mimo wszystko kupować co miesiąc.


Korzystaj z okazji i zgłoś się do mnie jak najszybciej, bo jeśli będę budował sieć jak wyżej napisałem, to decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej kilka ogólnych informacji o firmie:

1. firma została zarejestrowana w czerwcu 2010 r., a rejestracja rozpoczęła się 28 września 2010 r.,
2. jest polska i tworzona przez kilka osób, które już wiele osiągnęły w tej branży,
3. te osoby zawiązały Sp. z.oo czyli dystrybutorzy mają potężną gwarancję, że firma zaraz nie zniknie z rynku,
4. mamy jeszcze szansę być pierwszymi i współtworzyć tą firmę,
5. produkty, z którymi firma rusza to perfumy (60 różnych zapachów), olejki eteryczne (40 różnych zapachów), olejki do masażu, sole mineralne do stóp i do kąpieli (produktów będzie przybywać z miesiąca na miesiąc),
6. bardzo przemyślany, jasny i precyzyjny plan marketingowy, wysyłam na życzenie
7. firma skorzystała z profesjonalnej agencji reklamowej, która przygotowała wszystko potrzebne do startu i szybkiego efektu. (Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce do tej pory z takich usług skorzystało zaledwie kilka z pośród setek firm),
8. każdy dystrybutor otrzymuje:

TECZKA DYSTRYBUTORA:
- Próbki Perfum (próbki z końcówką rozpylającą)
- Katalogi
- Notes
- Długopis

PARTNERSKI SKLEP INTERNETOWY:
- Możliwość edycji panelu
- Statystyki
- Płatności on-line
- Wielojęzyczny

BIURO ON-LINE:
- Statystyki obrotu dystrybutora i struktury
- Generowanie raportów osobistych i struktury
- Prognozowanie przyszłych wyników metodą regresji liniowej
- Materiały informacyjne i marketingowe do pobrania
- Materiały do własnej mini kampanii marketingowej

KARTA PRZEPŁACONA CLOE
- Rabaty i zniżki do ponad 360 punktów handlowych w kraju

Dlatego dzisiaj na kilka dni przed startem chciałbym zaproponować Ci możliwość tworzenia podwalin firmy Aroma Group na świecie.

Marketing sieciowy AROMA GROUP powstał z połączenia tradycyjnej formy MLM (face to face) z formą programu partnerskiego z całym zapleczem informatycznym stosowanym w sklepach i serwisach internetowych. Dzięki temu zabiegowi AROMA GROUP wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom dając szeroki wachlarz narzędzi promocyjnych, dostępnych w pakiecie startowym.

Dystrybutorzy sami będą decydować czy wolą pracować w tradycyjny sposób (bezpośrednie spotkania a do dyspozycji: teczka firmowa z próbkami, katalogi drukowane, broszurki, wizytówki szkolenia stacjonarne, zbiorowe prezentacje) czy nie wychodząc w ogóle z domu pracując jedynie przed komputerem (biuro on-line, własny sklep partnerski, katalogi on-line, wizytówki on-line, przykładowe treści na maila, banery, linki partnerskie, konferencje on-line).

Mam nadzieję, że dostrzeżesz tak jak ja potężną szansę i zdecydujesz się ze mną tworzyć struktury tej firmy. W tej chwili szukam ludzi, którzy mają już pojęcie o tym, jak odnosić sukcesy w tej branży, szukam ludzi, którzy szybko pójdą do przodu, ale jeśli jeszcze nie jesteś wprawionym MLMowiczem zapewniam Cię, że współpracując ze mną i z nową firmą Aroma Group szybko to zmienisz i zarobisz dużo pieniędzy.

Zapraszam na kolejne strony serwisu, min. do zapoznania się z ofertą produktów Aroma Group, dostępnymi zestawami startowymi, zarysem Planu Marketingowego i sposobami rozliczeń dochodu osiągniętego przez dystrybutora współpracującego z firmą.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nową firmą Aroma Group, to napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego ("Kontakt"). Otrzymasz Plan Marketingowy firmy, abyś mógł dowiedzieć się, jakie możliwości zarabiania stwarza nam Aroma Group.

Jeżeli chcesz zostać DYSTRYBUTOREM Aroma GROUP w moim zespole zapraszam do rejestracji i wykupienia startera na stronie: www.Info.AromaGroup.pl

Jeżeli chcesz wyłącznie nabywać produkty Aroma GROUP z 10% rabatem (udzielanym przy zamówieniach powyżej 100 zł) dołącz do Klubu Stałego Klienta. W tym celu zapraszam do rejestracji na stronie: www.Info.AromaGroup.pl


Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Spersonalizowany sklep internetowy w pakiecie
http://www.info.aromagroup.pl

Picture